Gå til innhold

hvor gamle er dere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei Madonna...så lenge dere begge er klar for det er det ikke noe å vente med. Jeg var 21 da jeg ble gravid, han var 29. Altså jeg var 22 og han 30 da gutten ble født! Super alder...Er vel snart 1 5pp med nr 2. Nr en er 4 år og 4 mnd.

 

Lykke til!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

snart 30, mannen er 30.

Skal forhåpentligvis snart begynne å prøve på nr1 :)

 

gammel jeg også vist.. hehe ;0)

Skrevet

jeg er 29år mannen min er 27(han blir 28 i feb)kremt......

har en jente på 6år og en gutt i himmelen.....

Skrevet

er 20=D still young og har goood tid=D

Skrevet

Heisann!

Er 27 år,prøver på nr 2, men fikk nr1 da jeg var 21 år..Det har gått glimrende å få barn i en så ung alder. Tror det er veldig avhengig av personligheter om det er tidlig el ikke å få barn i beg av 20 årene. Men det er da ett bevisst valg at jeg ikke har starta på prøving av nr 2 før nå da.. .

 

 

Skrevet

Hei!

Nei veit ikke hvorfor jeg tviler på om det er for tidlig eller ikke...

Er vel fordi alle i venninnegjengen min ikke har kommet så langt enda. Ingen etablerte eller ferdig med utdannelse, bare meg :)

men tror ikke det er for tidlig i grunn.... Ble enda sikrere etter å ha lest innleggene fra dere :) E

 

 

Både jeg og samboer er klar, så får heller bare venninnene bli sjokkerte når meldingen kommer!

Takk for tilbakemelding :)

Skrevet

er 29 og holder paa med foerstemann, haaper jeg ikke maa vente veeeeeldig lenge :)

Skrevet

Jeg er glad for at jeg fikk barn samtidig med mine venner. Ikke bare fordi jeg hadde noen å være sammen med da jeg hadde fødselspermisjon, men også fordi jeg har noen å møte om ettermiddager og i helger nå når barna er større. De er i samme situasjon som meg og det er fantastisk å ha noen som forstår 100 %. Og som ikke blir hysterisk hvis vi kommer og roter og kanskje bråker litt.

 

Jeg var 24 da jeg slutta med prevensjon, heldigvis tok det et år før jeg ble gravid og var derfor ferdig med utdannelse og hadde leilighet og bil og alt det der.

Skrevet

Tusen takk for alle innlegg!

Det er bare så mange som sier at man burde "leve livet" og sånn før man blir fastlåst med barn og sånn. Så mange som mener man burde vente i det lengste..Iallefall av folk i min omgangskrets....Hva synes dere? Man blir vel ikke fullstendig fastlåst? Er jo mulig å ta en fest og sånn innimellom med barnevakt? Eller reise med barn?

Er bare redd jeg skal angre på at jeg ventet noen år til liksom..

 

klem :)

Skrevet

Jeg er 30 år og vil ha barn nå..

Skrevet

jeg er 23 med en sønn på 2år.. :o)

Skrevet

hei Madonna23

 

jeg vet hvordan du føler deg, jeg ble 22 nå i år. Ingen av mine jevnaldrede venninner har barn. (selvfølgelig er det noen jeg har gått i klasse med som har fått det, men ingen i min krets). Men derimot fler som er over 26 har det.. men det er jo ikke så rart. selv føler jeg meg veldig klar.. å venter bare på å teste positivt. har ikke vært prøver mer enn i to mnd da. hehe.

 

men jeg vil ikke være "gammel" mor.. desto yngre man er desto yngre er man da barna blir eldre også... så da har man jo kanskje et fint liv da man har passert 40 også... er jo kjipt å måtte skifte bleier på sine egne barn da man er 40 også kanskje. (ikke noe negativt til dere som får barn så sent, men JEG vil ikke være så gammel).

 

det er nok veldig fint å kunne reise å sånn og studere å feste å alt det der til man er 30. men man må jo tenke hva man selv vil.. kanskje alle de festeglade venninnene ikke har det SÅ moro som de vil ha det til.

Og hvis man er sikker på samboer å sånn så er det jo ikke noe å vente med synes jeg, er jo ikke sikkert man blir gravid på 1-2-3 heller... er jo mange som prøver i mange år..

 

vet ikke om du ble noe klokere, men ja. hehe.jeg tror jeg vet hvordan du har det.

 

 

Skrevet

hei!

skulle også ønske jeg hadde venninner som også sannsynligvis får barn iløpet at noen få år... Men tror ingen planlegger det før de blir tett opp mot 30. 6 er single og, kun ei i fast forhold og hun studerer medisin og er ikke ferdig på flere år... Jeg får vel prøve å bli kjent med nye jenter da, som også er verpesyke. :)

 

 

Skrevet

hehe..

jo forstår deg..

vi får trøste oss med at når dem er ferdige med å studere så har unga våre kanskje begynt på skolen. hehe ;P

 

 

Skrevet

Både jeg å sambo er 29,blir 30 til sommeren.*Hyyysssjj*;)

Vi har to fra før,jente på 8 å gutt på fire.

Skrevet

hehe ja!

og vi er freshe og unge i skinnet med massse overskudd hele tida!! :) heheh..I wish... :)

Skrevet

jeg er 20, blir 21 om noen få måneder ;)

og sambo er 27 ;)

jeg vil gjerne vere ung mamma og han er jo egentli i passe alder til å bli far ;)

Skrevet

Hei! Jeg er 24, mannen min er 29.. Vi har en gutt som snart blir 6 år, og en litt mindre på 2,5 år. Fikk eldstemann når jeg var 18, og det ser jeg nå at var litt tidlig. Men alt kan ikke planlegges, ikke sant?? Angrer ikke på det nå iallefall. jeg har fått meg en god utdannelse, er gift og lever et godt liv. Kan det bli bedre.. men så er det denne sykdommen da, babysyken... den er liksom komt tilbake nå.. vi har lyst på minst en til.. hvorfor vente, det er nå vi har energien og er midt oppi det..

 

Jeg synes ikke du er for ung, sett i gang.. du kommer nok ikke til å angre!!:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...