Gå til innhold

Tidlig EL????


Solunger aug-07 og april-09

Anbefalte innlegg

Pleier å ha lange sykluser, opptil 2mnd, og dermed sen EL. Sist pp endte med ingen EL og et puslete tantebesøk. Men midt oppi tantebesøket fikk jeg EL-smerter...!?! Ganske sikker på at det ikke var TR-smerter. Noen andre som har merket EL-symptomer så tidlig?

 

Når blødningene stoppet gikk det rett over i EL-slim. Fullt opp med det idag. Er BARE på dag11! Har ikke vært flust med EL-slim i de forrige pp, men husker at det har vært sånn i tiden før p-pillene... Dagens EL-test var så godt som positiv, men hadde flere av dem i forrige pp uten at EL faktisk kom!

 

Håper dette betyr at kroppen er i ferd med å stabilisere seg og snart slipper et egg! Var en tur hos soneterapeuten min igjen i dag, håper det har hjulpet på også!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/7190898-tidlig-el/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...