~HelenMarie+3jenter~ Skrevet 22. november 2006 #1 Skrevet 22. november 2006 Korleis er reglane med farging av hår under graviditet??
Nr. 2 . Mor til 2 søte sneller Skrevet 22. november 2006 #2 Skrevet 22. november 2006 Farg i vei har jeg fått høre..
Mammaen til go'ingen Skrevet 22. november 2006 #3 Skrevet 22. november 2006 Ja, jeg har egentlig hørt at det ikke er så veldig farlig. Men jeg leste også i Amagasinet for et par måneder siden i en svangerskapsartikkel, at en ekspert syntes at vi burde holde oss unna det. Så jeg har ikke tenkt til å farge. Men heller ta en deilig hårkur og frisere håret litt, slik at jeg føler meg gravid og lekker til julen!
Anonym bruker Skrevet 22. november 2006 #4 Skrevet 22. november 2006 Du skal bare farge. Men d skader ikke om du bruker en hårfarge uten ammoniakk og om du sitter i et rom med god utlufting. Hjemmefarger er ofte sterkere enn de som brukes i frisørsalong. Men så lenge du ikke farger håret hver dag, så er det stort sett bare å farge i vei ja :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå