Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ser at mange har mast på deg i dag.Og desverre er ikke jeg noe bedre.Det er jeg som har skrevet det innlegget:Trenger desperat hjelp....Kunne du være så snill å si hva du ser/får opp?????Håper ikke du har lagt deg.klem

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg skal prøve, på denne tiden er jeg meget sliten og trøtt.. men om du kan legge ut det du lurer på under denne tråden, skal jeg forsøke ;)

Skrevet

ok,tusen takk,jeg finner ikke lommeboken min igjen.Ser du hvor den kan ligge??Sist jeg husker jeg hadde den i hånda var i en dagligvare butikk i formiddag.Chanelle 2 mente hun såg at den kanskje låg i et bosspann....Ser du noe sånt?? Jeg trenger den sårt.Hadde masse i den,som jeg skulle hatt.Gjør alt for å få den tilbake.f.20.12.80

Skrevet

Nå går jeg å ligger meg.Men håper veldig på at du svarer meg på denne.Hvis ikke nå,så i morgen .Hadde blitt veldig glad for det.Som sagt,jeg trenger den virkelig.Natta til deg Twig.............=)

Skrevet

føler den kan ligge i noe sort, mulig en vogn? føles innpakket , rundt om..

Skrevet

Tusen takk jenter.Har ringt politikontoret.Og de ringte meg opp igjen nå nettopp.De hadde fått inn lommeboken min.Heldigvis,om alt ligger i den vet jeg ikke.Men bankkortet låg der sa hun.Jeg bryr meg ikke om pengene er tatt......Stor takk til Twig og chanelle 2 for at dere gadd å svare meg.

Skrevet

Åååh, det var bra! :)) derfor jeg så den innpakket da kanskje..

Godt den kom til rette!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...