oktoberbarn Skrevet 21. november 2006 #1 Skrevet 21. november 2006 Jeg ble litt irritert jeg merker jeg. Maken til utskjelling over noe som var godt ment har jeg ikke vært med på. Også ville gå og trekke seg fra hele stedet. Synes det hele blir litt barnslig jeg.....mulig det er meg det er noe gærent med. NEI jenter la oss støtte hverandre i stedet, ellers tror jeg ikke at det blir så hyggelig her fremover.
zzzzz-frøken Skrevet 21. november 2006 #2 Skrevet 21. november 2006 Samme her, skrev nettopp en støttehilsen til henne på tråden hun startet. Men det var nok en misforståelse fra babycakes sin side (håper da inderlig det, hvis ikke er babycakes ekstrem til å tolke i verste mening!!!!) Ja til støtte - nei til smålig kjiphet!!!!
oktoberbarn Skrevet 21. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 21. november 2006 bra flere skriver seg på.........
Jumpy Skrevet 21. november 2006 #5 Skrevet 21. november 2006 He he. Takk. Men jeg tror BabyCakes og jeg har fått ryddet opp i misforståelsen. Slikt kan nok skje når man kommuniserer på chatt slik som dette. Så: kan jo presentere meg da så vet ALLE hvem jeg er: Jeg er snart 30 år. Veldig lyst på baby, men samboeren er veldig nølende. Jeg er ganske aktiv på å "bearbeide" han og håper håper håper at vi kan starte prøvingen etter nyttår. Da har jeg annonsert at jeg vil slutte på pillen. Synes forumet og alle her inne virker kjempetrivelig og jeg bruker ganske mye tid på BIM. ALT for mye... kanskje hi hi Klem til alle
ønsker meg en baby ti! :-) Skrevet 21. november 2006 #7 Skrevet 21. november 2006 Støtter alle inne her jeg også! :-)
♥Tullerusk♥ Skrevet 21. november 2006 #8 Skrevet 21. november 2006 Hehehe... Får støtte deg jeg også da.=o) Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå