@nsker3en Skrevet 20. november 2006 #1 Skrevet 20. november 2006 Hei er ny.. her inne har en liten tulle på snart 2 år, er klar for nummer to. Tror kansje vi har blitt litt for mye high tec. i den forbindelse med babycomp og det som er. Jeg er overrasket over at det ikke er like lett som første gang. Kansje godt at det tar litt tid men er utålmodig like vel:-)
kua kalva,drektig igjen Skrevet 20. november 2006 #3 Skrevet 20. november 2006 velkommen i alle fall:o)
Dr. Horrible Skrevet 20. november 2006 #4 Skrevet 20. november 2006 Hei og velkommen! Vi har og eit lite troll (litt yngre enn ditt, men dog) og prøver på nr. 2. Har akkurat begynt å prøve aktivt, er i 2pp. Forrige gong blei eg gravid på første forsøk, men det betyr jo ikkje nødvendigvis at det skal gå like greitt denne gongen. Spennande er det i alle fall
@nsker3en Skrevet 20. november 2006 Forfatter #5 Skrevet 20. november 2006 Ja det er spennende men er veldig utålmodig fordi det gikk så fint første gang, Hvor gammel er ditt lille troll?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå