tina 79:) Skrevet 20. november 2006 #1 Skrevet 20. november 2006 Huff, er litt motløs i kveld. Jeg er VELDIG glad for at jeg har et lite barn i magen. Men dette føles litt tøffere enn beregnet. Har heldigvis ikke spydd, men vært veldig kvalm og slapp i to måneder. Har vel egentlig bodd i sofaen, og sovet meg gjennom de første to månedene etter at jeg testet positivt. Forrige uke var en fin uke, jeg var endelig i god form og følte meg frisk og lykkelig. Kunne gå i butikker og handle sko og prøve Bh´er. Det var så deilig! I dag rakk jeg nesten ikke trikken, og jeg skulle ØNSKE at jeg ikke hadde prøvd å løpe for å rekke den, fordi nå ligger jeg på sofaen igjen, med bekkenløsning. Jeg klarer nesten ikke å gå rundt i leiligheten. Så nå er jeg litt deppa. Hadde ikke forestilt meg at det skulle bli sånn... Også reiste mannen min på jobbtur i dag også, og blir borte til onsdag, så da er jeg enda litt mere ensom... Huff. Ble deppeinnlegg dette. Måtte bare fortelle det til noen. Skal til legen i morgen da, så får vi se hva hun sier.
cardia Skrevet 20. november 2006 #2 Skrevet 20. november 2006 Hørtes ikke noe skøy ut nei.God bedring...
Fallerifallera Skrevet 21. november 2006 #3 Skrevet 21. november 2006 Hei! Hvordan gikk det hos legen? Du er ikke alene om å synes dette er tøft! Jeg også er selvsagt utrolig glad og takknemlig for at jeg skal bli mamma, men samtidig er det vanskelig å glede seg når man bare er dårlig hele tiden! Jeg har vært sykmeldt i over to måneder, nå er jeg tilbake i 50 prosent jobb og det går kjempedårlig! Trodde dette skulle være "den milde midten" men.. Vi får bare trøste oss med at alt dette går til en god sak, i det minste... Ønsker deg lykke til!
tina 79:) Skrevet 21. november 2006 Forfatter #4 Skrevet 21. november 2006 Tusen takk! Har ikke time før kl 14, så jeg er hjemme og leser til eksamen så lenge. Har heldigvis ikke en jobb jeg trenger å ha dårlig samvittighet ovenfor, så da kan jeg ha rolige dager.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå