Gjest Skrevet 20. november 2006 #1 Skrevet 20. november 2006 er så utrolig kjipt ass! hater kviser, er ikke sånn at jeg har så mye kviser, men får med jevne mellomrom sånne som verker skikkelig eller hva jeg skal si... - noen andre, eller noen med råd?
Pilje Skrevet 20. november 2006 #2 Skrevet 20. november 2006 Skjønne ka du mene....vett du har hadd mine runda ja...ser ut som det har roa sæ litt-(for nånn daga ihvertfall...)Men det har vært så ille at æ har hadd ondt i ansikte..-spesielt rundt haka og munn...Ser ut som æ har fådd "arr" eller nåkka ætter dæm,dæm e stor altså.... Må kom mæ til hudpleiern!!! Vet foræstn ikke ka vi får,har inntrøkk av at det e vældi forskjelli! Lykke til me hudn:)
mill@jenta Fødte Lucas 7/6 Skrevet 20. november 2006 #3 Skrevet 20. november 2006 Heisann! Sliter vedlig med kviser jeg oxo.. Fikk gutt sist og da var det ingen kviser å se.. Kanskje det blir jente på meg nå!? Pleier i så fall ikke å ha kviser til vanlig, men nå popper de ut i hele ansiktet.. Grr..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå