Gå til innhold

vi skulle nesten hatt en fadder her inne


Anbefalte innlegg

Skrevet

sånn at vi kunne holdt de andre oppdatert når det er i gang. blir jo nesten pannikk tendenser når noen er borte en dag;))

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sladre venner er fint ja.

 

Har sett det på andre forum også.

Skrevet

Har nå iallefall fått instruert Bratsj-mannen hvordan han logger seg på og kan skrive når junior er født !

 

Skrevet

det stemmer.. noen som er iteriserte i og gi beskjed for meg når det skjer noe??? hehe samboer var ikke interesert i og lære og bimme.. så da blir det ikke noe beskjed fra meg før jeg er hjemme igjenn .. hehe.. så hvis noen vil skal de få lov :) hehe godt og vite at noen kan si ifra for meg hehe

Skrevet

hei miss_knl-med mirakel i magen

 

da legger jeg deg til på lista mi jeg.. så hvis det skulle skje noe så informerer jeg deg der:) hehe men hvordan skla man få informert hvis en ikke rekker og gi beskjed her el på msn da???

 

klemmer

Skrevet

du kan få min mob nummer... det er flere her i desember klubben som har den :)

Skrevet

hei miss_knl-med mirakel i magen

 

da har jeg lagt deg til på msn jeg:) så kan jeg heller få mob nr over der:) så kan du få mitt i tilfelle noe skulle skje på natta el noe hehe.. greit og ha noen som passer på:)

 

 

så koselige alle er her inne.. blir så glad:)

Skrevet

det er det !!! så hvis det skjer noe da er det bare og sende en meld... da skal jeg hive meg bak dataen.. :) men du kan få min mob nummer på msn ja... skal ikke legge den ut her :)

Skrevet

det er flott:) når har du termin igjenn og hvor bor du da?? ble nyskjerrig jeg nå hhe

Skrevet

jeg skal bli satt igang 15 desember.. siden det er ingen som kan gi meg en ordenlig termin... og jeg bor i drammen

Skrevet

da la jeg dere inn på msn.;))

Skrevet

hva?? har du ikke fått noe termin?? åssen går det an da??hmmm.. ja ja .. da vet du ihvertfall når du blir mamma du da:) greit det oxo... er ifra skien jeg da:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...