Gå til innhold

halv skatt før jul


Anbefalte innlegg

Skrevet

Alle vi som mottar fødselspenger i slutten av hver måned, får vi halv skatt i november? er det noen som veit dette

Videoannonse
Annonse
Skrevet

tror det i så fall blir på desember utbetalinga. ca 15 des.

Skrevet

Jeg pleier å få fødselspengene utbetalt ca 27... får jeg de den 15. uansett da?

Skrevet

tror det,, får mine siste imnd og desember blir sikkert utbet 15 og da blir det leeeeeeeenge til neste utbetaling... jaja alle er vel like blakke etter jul.... derfor det er nyttrssalg for at alle er blakke og da kan ingen kjøpe noe og da taper ikke butikken penger..

Skrevet

Hehe, ja det var jo også en måte å se det på:-)

Men nyttårssalget på klær er jo for at kommer vårklærne inn, og da kjøper ingen høts og vinterklær lenger...så ut må de.

Skrevet

Det er ingen skatt på pengene fra 1 til 15 desember og full skatt på resten av mnd

Skrevet

Hehe jada, men får nesten aldri med meg nyttårssalget.. bare vindusshopper.. hihi..

Skrevet

jeg håper virkelig at det er utbetaling med halv skatt rundt den15. pleier å få den25 men man må jo få penger før Jul vel! Skal ha dåp den 3 des. og jeg se og da går det litt på stumpene etter det kan man si.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...