Gå til innhold

i dag tok poden sine første krabbe tak:):)


Anbefalte innlegg

Skrevet

har stått på kne og vugga frem og tilbake i et par uker, men i dag tak han et par "skritt" men armene, og dro det ene benet etter seg før han mista balangsen og tippa over på sia. Han var såå kry når mamman satt og klappa og lo..hihi (mamman var ikke liite kry hun heller da:O) )

 

så nå ligger han i vogna og sover.. lader opp til neste runde tenker jeg:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så kjekt! Ja, man bllir stolt da :)

 

Jeg gleder meg til lillegutt også begynner å krabbe :) Hn ruller seg bare rundt og rundt nå, og krabber bakover, men har også begynt å vugge litt..

 

Han er 7 måneder og 9 dager

Skrevet

Ja det er kjempe morro..Jeg har vært å kjøpt trappegrinn jeg må jo sikkre han helt,..guttemann også stod å gynget,men han har gjort det i 2 måneder nå.og her om dagen tok han sine første krabbeskritt..;)

 

Hvor gammel er din?

Skrevet

så gøy!!!!

 

vesla her har krabbet i et par uker, etter å ha vugga en måneds tid på alle fire:) og nå klatrer hun på alt som er!!

 

det blir mye å passe på fremover, det er helt sikkert! :)

Skrevet

min er 7mnd og 1 dag:)

Nå ligger han på gulvet igjen.. opp og ned på alle fire.. viser ikke tegn til å krabbe noe mer..hihi.. må nok ha tolmodighet her i gården ja:)

Skrevet

hvor gammel er han da? min gutt er også i ferd med å ta sitt første krabbetak:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...