Gjest Skrevet 18. november 2006 #1 Skrevet 18. november 2006 Hei! Lurte på om noen har gode tips ("oppskrifter") på hvordan og hva man kan lage til barn på 8 mnd til middag? Har gått i glass så langt, men jeg vil gi henne litt forskjellige smaker og konsistenser. Blir kjempeglad for svar )
kamillaen Skrevet 18. november 2006 #2 Skrevet 18. november 2006 Jeg ga småtten på 7 måneder moste fiskeboller,potet og grønnsaker..det syntes han var veldig gidt..på hs sa de at de kunne få det meste..kjøttkaker(hjemmelaga uten salt og div)Men at man alltid skal smake selv om det er for salt det man gir:)
Snorkfrøkna Skrevet 18. november 2006 #3 Skrevet 18. november 2006 Her finner du mange fine oppskrifter: www.barnemat.com dessuten: www.danielsbok.com (til høyre på siden: velg "babymat") www.ammetaka.no (velg "amming og barnemat" i menyen til venstre)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå