Gå til innhold

Absolutt siste innspurt på julegaver!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har endelig fått barnevakt! Så nå får vi kjøpt de siste julegavene, deriblant gavene til unga. Får jo liksom ikke gjort det hvis de skal være med. Så mens gutta koser seg på hytta til svigers, så skal jeg prøve å pine meg igjennom ett par timer på Strømmen og Lillestrøm. Må jo bare gjøre det, for det er helt umulig at gubben hadde klart det på egenhånd.Men må jo ha han med, itilfelle jeg skulle gå i fødsel, enten på senteret eller i bilen.

 

Dagens motto for meg idag blir:

 

*Må man- så må man*

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

åååå, kan ikke si jeg misunner deg nei....... men jeg skal være m søstra mi på ikea jeg da... ehhhh, ikke noe bedre det kanskje!!!

 

Men god tur da, og godt å bli ferdig med alle gavene!!

Skrevet

Må nok si det samme: Misunner deg IKKE! Du får mellomlande i utstillingssenger og stoler...Da kommer du sikkert deg igjennom butikken til slutt. Hehe! Ha en fin tur selv:-)

Skrevet

Off.. DER hørtes slitsomt ut.... Men bedre å gjøre det nå enn i desember da ALLE går amokk på kjøpesenterene!!!

Lykke til..........

 

Skrevet

Ooooops... en skriveleif:))))))))))

 

Det DER........

Skulle det stå.*hi,hi*

Skrevet

Godt å få det gjort, da......, men Strømmen og Lillestrøm idag..... FYTTIGRISEN, sikkert maaaaange mennesker!!! Men kos deg ;)

Skrevet

Takk:-) Ja jeg regner med det blir endel folk der idag ja, men syns egentlig gåinga blir verst. Blir nok endel is-pauser også:-)

Skrevet

Misunner deg ikke på en lørdag å handle julegaver, men d blir nok deilig å bli ferdig!!

Håper du ikke blir for sliten etter økten!

Klem

Skrevet

Blir deilig å bli ferdig da:) ispauser høres bra ut! Må ikke slite deg helt ut!

Kos deg:)

 

Skrevet

Huff, jeg har ikke begynt ennå. Hva i all verden kjøper dere? Har ingen ideer.

 

Var på Ikea i går kveld. Kjøpte litt forskjellig, men badebalje hadde de ikke i går. Prøvde både stoler og senger på runden. Deilig å legge seg ned litt innimellom!

Skrevet

Jeg shopper av prinspipp nesten aldri på lørdager.. det er jo selvpining de luxe!

 

Planlegger for øvrig å starte julehandelen neste uke når eksamenen er levert.. Må jo ha noe å gjøre på dagtid også nå i disse permisjonstider.. :-)

 

Håper du fikk unna masse i dag!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...