Nusse & Nurket :-) Skrevet 17. november 2006 #1 Skrevet 17. november 2006 Hei der ute. Kan noen hjelpe meg, jeg trenger så sårt en mammabukse men sliter med kraftige lår. Bruker buksene fra BIB i 48 el.50 men mammabuksene på HM blir for trange:-( og jeg orker ikke bare gå i skjørt for strømpebuksa gnager og sklir ned....æsj... Jeg trenger sårt tips,og har ikke lyst til å bruke tusenvis av kroner på dyre mammaklær... Vet dere om noen butikker i Oslo og omegn blir jeg kjempeglad for svar :-) Ønsker dere alle lykke til, jeg er i uke 24 og det er sååå kos :-) (nr.3) Hilsen fra
doffine Skrevet 17. november 2006 #3 Skrevet 17. november 2006 Det ligger en babyshop eller babyverden på alnasenteret som har mammaklær.. Og de er visst ganske så store i størrelsen har jeg hørt.. Vet ikke om prisene, men det er vært et besøk ned:-)
Nusse & Nurket :-) Skrevet 18. november 2006 Forfatter #4 Skrevet 18. november 2006 Takker for svar, jeg skal sjekke litt her :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå