ks23 med William og Lucas Skrevet 17. november 2006 #1 Skrevet 17. november 2006 til at det er to nurk inni der?? Bør jeg være bekymret..Var på ultralyd i uke 19 og alt var vel med de...Men blir jo litt engstlig da jeg nesten aldri kjenner de...Men det har jo blitt noe bedre enn hva det har vært tidligere da..Er jo også førstegangs, og mener Jm sa at den ene livmora lå litt forann.. Er 21+0 idag Håper noen har noen gode svar der ute eller har opplevd noe lignede som meg.
Bentus Skrevet 17. november 2006 #2 Skrevet 17. november 2006 Jeg kjente aldri heller mye liv i magen.Sånn var det hele svangerskapet.Men etter de ble födt skal jeg si deg det ble liv:)Og du er jo ikke kommet så langt enda heller.Men hvis du er urolig kan du jo sikkert få komme på en ul da.Når skal du på neste ul foresten?Lykke til.Det er nok helt sikkert i skjönneste orden:)
ks23 med William og Lucas Skrevet 17. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 17. november 2006 Hehe ja.... Tenkte og se det ann over helga..Kjenner jo litt sånn små dunk på en måte inni mellom..Er jo bare så deilig. Jeg skal på UL den 7 desember så det går jo fort til det. Er nok bare jeg som er litt over ivrig også.Er jo trossalt første nurkene våres også så dette er litt uvant. Om du vil så kan du jo gå og titte på magen min.Ligger under nicket. Hva venter du da?? Eller har du fått nurkene dine??
Bentus Skrevet 17. november 2006 #4 Skrevet 17. november 2006 Guttene mine var 6 mnd på mandag de:)Ja det var en fin mage:)Jeg födte i uke 32+2 og da hadde jeg gått opp bare 2-3 kilo så jeg rakk ikke og bli så stor og tung.Så du bodde i akershus.Hvor bor du da?
Monath26 - mamma til 4 Skrevet 17. november 2006 #5 Skrevet 17. november 2006 Jeg har også reagert på at det er lite liv, men de to siste kveldene tror jeg de har slåss der inne!! Men som regel er det lite eller ingenting. Jeg skal på UL 22.nov, gleder meg til å se begge sprelle, helt uvirkelig at det er plass til to der inne!!
ks23 med William og Lucas Skrevet 19. november 2006 Forfatter #6 Skrevet 19. november 2006 Hei.... Jeg bor ikke så langt unna lillestrøm om du vet hvor det er??? Flytte snart til aurskog vi da, ser frem til det... Oi, fødte tidlig du da... Og alt er bare vel med tvillingene eller??? Gleder meg sånn veldig til den 7 desember jeg nå, da skal vi inn på ul igjen og se på nurkene våres. Vet iv hvertfall at den ene er gutt, den andre var jm litt usikker på. Syns det er spennende jeg og gå med to selvom jeg merker at ting begynner og vokse bra nå på den lille kroppen min..hihi.... Håper alt er bare bra med dere, og takker for hyggelig svar hilsen oss tre
Bentus Skrevet 19. november 2006 #7 Skrevet 19. november 2006 Vi bor i Sörumsand,ikke langt fra Aurskog det.Vet hvor Lilleström er:)Gutta har det bare bra:)De vokser som bare det:)Lykke til på ul den 7 da.Blir spenende og höre om det blir 2 gutter på deg eller en av hver:)
ks23 med William og Lucas Skrevet 19. november 2006 Forfatter #8 Skrevet 19. november 2006 oi da bor jo ikke vi så langt fra hverandre da...Bor på Frogner nå..Men kjøpt hus på Aurskog så vi flytter inn der i begynnelsen av desember. Skal bli godt altså, så jeg kan begynne og ordne litt på rommet til tvillingene også.Hvor gml er dine blitt nå da??? Så morro og ha ei i nærheten da med to stk også Hehe .... Ha en fin kveld da, er hvert øyblikk natta her trur jeg.....ZzZ..
Bentus Skrevet 20. november 2006 #9 Skrevet 20. november 2006 Kevin og Robin er 6mnd og 1 uke i dag de:)Ja kjekt og ha noen andre som venter tvillinger og snakke med også i närheten.Föler meg litt alene her på Sörumsand.Skal du ha keisersnitt den 21 eller er du 21 år?
ks23 med William og Lucas Skrevet 21. november 2006 Forfatter #10 Skrevet 21. november 2006 sorry beklager seint svar...Men gikk hlet i glemmeboka for meg dette..Uff.. He he nei for vel ha de inni meg litt til vel..Er jo ikke mer en 21+4 så jeg er da så vidt kommet over halveis... Er 21 år ja..Blir 22 den 6 desember faktisk så jeg er 22 til nurkene kommer Ååå ser bare fremover til og flytte jeg nå... Skal bli godt og få noe eget ja.. Bodd på Sørumsand lenge eller.?? Gikk på vidergående der for noen år tilbake sru... Koslig her på landet ikke sant?? Håper alt er bra med dere da..Hilsen oss....
Bentus Skrevet 26. november 2006 #11 Skrevet 26. november 2006 Og her kommer enda ett seint svar så det går bra:)Har gått i ett noen dager nå etter gutta fikk vaksine og feber etterpå og Kevin har hatt öyebetennlese.Jeg har bodd på Sörumsand siden september bare og före det bodde vi i Oslo.Men er egentlig fra Gran på Hadeland.Er vant med og bo på landet jeg så det var veldig koselig og komme til Sörumsand.Noe annet enn Oslo med trondheimsveien på ene siden og t banen på andre siden:)Alt er bra her nå.Babysvömming igjen i kveld..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå