Gjest Skrevet 16. november 2006 #1 Skrevet 16. november 2006 Ikke lille spire som lager magen, men er hoven av graviditeten og er blitt 3 cm større på 2 uker. På bildet trekker jeg nedre del av magen inn så godt jeg kan til og med;) Venninna mi fikk mage etter 4 uker ho også, men den vil stabilisere seg etterhvert har jeg hørt! http://www.barnimagen.com/content/view/imageingallery/456894
Gjest Skrevet 16. november 2006 #2 Skrevet 16. november 2006 Jaja, sånn så jeg ut fra før jeg ..... ingen som ser det der på deg!
Gjest Skrevet 16. november 2006 #3 Skrevet 16. november 2006 Nei, jeg vet ingen ser det, men jeg merker det selv og det er det som er morsomt;)
Gjest Skrevet 16. november 2006 #4 Skrevet 16. november 2006 Ingen andre som syns jeg har fått mage?? hehe
Teltpluggen Skrevet 16. november 2006 #5 Skrevet 16. november 2006 Spørs helt hvordan den så ut før det;) Jeg syntes også jeg har fått mage tidlig.. Men jeg tror de gravide merker det på seg selv lenge før alle andre:P
prins 07, prins 10 Skrevet 16. november 2006 #7 Skrevet 16. november 2006 Jeg er bare 6 +1, men magen min har vokst den også. Gått opp noen kilo har jeg og..
Gjest Skrevet 16. november 2006 #8 Skrevet 16. november 2006 Så morsomt;) Syns det er helt fantastisk hva vi damer er i stand til!!
Bambi på slankern Skrevet 16. november 2006 #9 Skrevet 16. november 2006 hehe.. jeg har vert i den situasjonen at eg har hatt jojo vekt i lang tid nå, og da jeg en dag begynte og klage til min mor om at nå måtte eg finne frem de større buksene mine igjen, så fikk eg til svar at det var jo ikke så rart siden eg var gravid... eg ante ingenting, har hatt uregelmessig mens etter at eg slutta på p-sprøyte for et år siden så jeg bare benekta det, og tenkte ikke noe mer over det....før eg blei kvalm.. og trøtt.... så, min mor fortalte meg at eg var gravid, ut fra formen på magen min over to uker før eg fikk det bekrefta... da var jeg 7 uker på vei...
Anonym bruker Skrevet 16. november 2006 #10 Skrevet 16. november 2006 Ærlig talt - det er helt normalt å se sånn ut. Hysterisk du eller?? Stort behov for å vise seg fram i truse & BH kanskje???
lengter daler ned i skjul... Skrevet 16. november 2006 #11 Skrevet 16. november 2006 neimen... hallo i luken! la nå maria være glad for det da! du vet jo ikke hvordan hun så ut før hun ble gravid! klart at man er gira og kjempeglad når man akkurat har blitt gravid. tren ger vel ikke å være gravid for det....
Regnbuemor til 2 Skrevet 16. november 2006 #12 Skrevet 16. november 2006 Typisk at det skulle signeres Anonym! Syntes du ser flott ut HI. Masse lykke til vidre i svangersskapet, og kos deg med magen!
Anonym bruker Skrevet 16. november 2006 #13 Skrevet 16. november 2006 Hei hei Jeg så ut akkurat som deg, har til vanlig helt flat mage så jeg så det kjempegodt selv. Nå er jeg i uke 8 og har samme type mage bare større;)
Gjest Skrevet 16. november 2006 #14 Skrevet 16. november 2006 Så fint at andre også har fått litt mage tidlig:) For jeg la IKKE ut bilde for å vise meg frem sånn som en over her hentydet!! Hehe!! Er ikke gutter her omtrent og jeg ville ikke annet enn å skryte litt av å ha fått en bitteliten kul allerede;) Er jo stolt som en hane;) Dessuten er alt dette så spennende og morsomt å høre åssen andre har det!!
lengter daler ned i skjul... Skrevet 16. november 2006 #15 Skrevet 16. november 2006 ikke bry deg om den dumme anonyme du maria! vær stolt du, selv om det bare er luft ;o) jeg får ikke mage på maaaange uker siden jeg har masse mage fra før ( så jeg er litt missunnelig på deg! klem!
Gjest Skrevet 16. november 2006 #16 Skrevet 16. november 2006 Takk lengter med spire;) Blir bare så oppgitt over sånne folk!! Håper snart at magen din kommer til syne;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå