Gå til innhold

Svangerskapsdagbok!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg anbefalere dere å starte tidlig med å skrive litt fra uke til uke, ta magebilder osv...

 

Jeg har "min svangerskapsdagbok" fra schibsted forlag... Den er helt super... Koster 249,-

God plass til å skrive, og planlegge svangerskap og fødsel, små lommer til papirer og masse fine bilder......

Har skrevet masse masse, og det er kjempegøy å bla tilbake å lese... for jeg husker ikke nå hvordan det var i uke 16.. :)) Glemmer fort!

 

Når gutten min blir født går jeg over til oppfølgeren "da jeg var liten"

fortsatt 249,- og fra schibsted forlag :))

 

Bilde av de på nettsidene til schibsted.....

 

LØP OG KJØP!!!!

  • 2 uker senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kunne du sendt meg linken til det stedet hvor du har kjøpt både svangerskapsdagbok og "da jeg var liten"???

Jeg har nylig funnet ut at jeg er gravid, og kunne tenkt meg de bøkene:)

  • 4 uker senere...
Skrevet

Jeg fant boka på hjemmesiden deres, men finner ikke noen adr til butikk i Trondheim? Heller ingen nettbutikk.. Hmm

  • 6 måneder senere...
Skrevet

måtte bare ha

Skrevet

Jeg har også den boken. men også boken "dagbok for deg som er gravid" av Bente Wermundstad likte den bedre. den koster også 249,-

  • 1 måned senere...
Skrevet

Jeg hadde kjempelyst til å skrive graviddagbok, men fant ut at det var liten vits. Hadde et utrolig tung svangerskap psykisk sett, og jeg vil helst lippe å lese om det senere på en måte..

 

Tror ikke jenta mi hadde hatt godt av å få vite hvor tøft jeg hadde det heller. Hun skal få vite alle de bra tingene..

 

Håper alt blir lettere neste gang, for det hadde vært gøy å ha til senere..

 

Lykke til alle sammen :-) Håper dere har det bra..

 

P.S: Nå har jeg det helt topp med jenta mi..

  • 2 måneder senere...
Skrevet

Da har jeg også bestilt meg bok; min svangerskapsdagbok...

Blir nok en stund til vi får begynne å fylle inn, men det er jo greit å ha på plass noe da... Jeg venter på at p-sprøyten skal ut av systemet, og det ser ut til å ta sin tid....

  • 1 måned senere...
Skrevet

Da har jeg også bestilt! De har den på bokkilden.no også.

  • 1 måned senere...
Skrevet

fikk den samme boka som du har i gave fra samboeren min, utrolig fin bok :)

  • 5 måneder senere...
Skrevet

Takk for tipset! Gleder meg til den kommer i posten! :)

  • 3 måneder senere...
Skrevet

Nå har jeg bestil òg :) Det blir en koselig greie i hverdagen. Jeg bestilte "Dagbok for deg som er gravid" av Bente Wermundstad.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Jeg stod og så (sikla) på en svangerskapsdagbok for 8-9 mnd siden, så sa samboeren min at jeg skulle få en sånn av han når jeg ble gravid:) Og i uke 5 fikk jeg en innpakket gave med boka i:) Da ble jeg så glad, og har limt inn graviditetsstrimlene jeg tok og skrevet masse.

 

Men tro jeg hadde panikk de første ukene, og trodde at karma skulle ta meg da jeg begynte å blø og sånn. Trodde jeg skulle miste babyen, og her satt jeg med en svangerskapsdagbok jeg ikke kunne bruke på nytt, litt babytøy og ny mammajoggebukse... Men det er jo godt nå da, å ha hatt boka. Man får jo ned følelser og hva som har skjedd de første ukene også. Er jo ikke alt man husker og kan etterfylle.

 

Nå er jeg i uke 12 og superfornøyd med at karma var snill, selv om jeg var tidlig ute med alt. :D

  • 1 måned senere...
Skrevet

Jeg bestilte en jeg også - laget selv med mine 2 første, men syns de ble "planløse" og ikke noe å vise til i ettertid. Husker ikke engang hvor de er og det er jo litt synd. Dette lille nurket vårt skal få en bedre bok.

  • 2 måneder senere...
  • 4 måneder senere...
Skrevet

NOTABENE selger denne. ikke alle vet jeg, men fant min på 2, notabene-butikk;)

  • 2 måneder senere...
Skrevet

Den boken har jeg og.

 

Jeg fikk begynne og skrive i den , men gleden ble kort da vi mista ganske tidlig.

(skreiv heldigvis med penn som kan viskes ut) så nå er den klar til neste gang igjen:)

 

 

Skrevet

Jeg kjøpte "Min svangerskapsdagbok" på www.haugenbok.no. De hadde et par og etter to dager lå den i postkassen :) Er i gang og skriver. I tillegg står det masse nyttig informasjon i boka.

  • 1 måned senere...
Skrevet

Jeg fikk betjeningen på Ark til å bestille den for meg. Bestilte den for tre uker siden slik at jeg kunne få se på den, fikk beskjed det var greit dersom jeg ikke ville ha den. De kunne sette den i hylla til salgs.

Jeg så på den, var kjempefornøyd, men ikke gravid så jeg lot den stå. Men i dag testa jeg positivt og nå ligger den i skuffa her ;-)

 

(vi ble gravide på vår første prøve periode)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...