*Rutletutt* Skrevet 16. november 2006 #1 Skrevet 16. november 2006 Var jo høye 36,76 i går. I dag ikke mer enn 36,60:o( Sov dårlig i natt - sovnet seint og våknet tidlig...tar på dette her. Er jo så nervøs for hver morgen jeg skal måle at det er helt grusomt. Er på dag 27. og tr pleier å ha kommet til da...men dagen er jo lang den, så tante rød er vel ikke langt unna:o( Har vært på do å sjekket tusen ganger allerede - syns det kjennes ut som om tr kommer hele tiden....ååååhhhh blir så stresset av det her!!!!!
♥Stjernøye♥lille stjerne♥ Skrevet 16. november 2006 #2 Skrevet 16. november 2006 uffa*sender over en klem*
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 16. november 2006 #3 Skrevet 16. november 2006 Jeg tror ikke alt håp er ute. Har bladd gjennom FFchartoversikten på sida her, og med unntak av de tre øverste på lista for gravide så har nesten alle en eller flere (store eller små) dipper i tempen rundt ikm og de er like fullt gravide. Ikke gi opp før tantebesøk eller positiv test!!! Jeg har tro på dette jeg )
*Rutletutt* Skrevet 16. november 2006 Forfatter #4 Skrevet 16. november 2006 Takk for oppmuntrende ord Yaddaline...men jeg har en skikkelig dårlig følelse nå...er jo typisk kroppen min å lure meg sånn:o( Kommer nok til å løpe på do i hele dag for å sjekke om den dumme tanta er kommet...
Gjest Skrevet 16. november 2006 #5 Skrevet 16. november 2006 Selv om den sank så er ikke allt håpet ute. berre gå å se på min så ser du at det samme skjedde. Lykke til videre, får håpe ikke tanta dukker opp
*Rutletutt* Skrevet 16. november 2006 Forfatter #6 Skrevet 16. november 2006 Hi hi - håpet var visst ikke ute:o) Er jo gravid som bare det:p)
Gjest Skrevet 16. november 2006 #7 Skrevet 16. november 2006 var det jeg tenkte meg:D Da kan jeg endelig slippe å holde tilbake allt, jeg var så sikker på at du var gravid pga tempene. Gratulerer så mye:D
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 16. november 2006 #8 Skrevet 16. november 2006 JAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! Hva var det jeg sa????? Jippi jippi jippi!!!! Nå ble jeg faktisk veldig glad helt på dine vegne. Har planer om å følge etter om et par uker, men vi får se om kroppen er enig ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå