små Skrevet 15. november 2006 #1 Skrevet 15. november 2006 Tenkte først at det kunen være pga tanna hennes, men da burde jeg vl hatt vondt i begge? (pluss at jeg har lest at man ikke merker noe når de suger pga tunga..eller noe sånt..) Det er skikkelig ubehagelig, og egentlig ganske vondt når hun suger.. det er kun brystvorten, ikke puppen.. Noen råd? Den er ikke sår..
Babykilo Skrevet 15. november 2006 #2 Skrevet 15. november 2006 Jeg tenker sopp, for det har jeg støtt. Men da hadde den vært litt rødlig og "flassete". Kan jo være utdrivningssmerter, jeg hadde det, men det satt i brystbenet liksom. Sikker på du ikke har fått en liten sprekk? Spre litt mm over vorta etter amming og la lufttørke. Det hjelper på sprekker i hvert fall.
Vestlandske meierier A/S Skrevet 15. november 2006 #3 Skrevet 15. november 2006 høres ut som sopp ja:) Prøv å pensle med youghurt naturell og se om det kan hjelpe:)
små Skrevet 15. november 2006 Forfatter #4 Skrevet 15. november 2006 Hmm, skal jeg gå med youghurt på puppen? eller skal det vaskes av?
små Skrevet 15. november 2006 Forfatter #5 Skrevet 15. november 2006 Det syns ingen ting på vorta.. og det er den puppen jeg har hatt betennelse i før..men jeg satser på at det ikke er det iallefall
Babykilo Skrevet 15. november 2006 #6 Skrevet 15. november 2006 La youghurten lufttørke på puppen, vask det bort før amming. Kan hende du trenger sterkere lut; Mycostatin fås hos legen. Jeg lever med det, men det er ikke godt, sprekker opp en del.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå