Stavangerjente 26 Skrevet 14. november 2006 #1 Skrevet 14. november 2006 Var på sykehuset for å få snudd babyen. Men de fikk det ikke til. Angrer som en helt på at jeg prøvde. Så vont hadde jeg aldri trodd at det skulle gjør. I tillegg mente jordmor at jeg tok feil. Det var ikke vont men ubehagelig..... Akkuratt som om det var hun som kjente det jeg gjorde. Så fikk jeg og mine første strekkmerker (fikk ingen i 1 svangerskapet) 6 strekkmerker etter en mislykket snuing. Nå har jeg 1 uke på å bestemme meg for om jeg vil føde vagianlt eller med keisersnitt. Nå skal jeg sove, har akuratt fått dattera mi til å sove og jeg er helt ferdig. Gleder meg til samboeren min kommer hjem i morgen, da skal jeg kvile.
Snupidupi Skrevet 14. november 2006 #2 Skrevet 14. november 2006 Huff ikke bra!!! Stor trøste klem...
Mary1- født victoria Skrevet 14. november 2006 #3 Skrevet 14. november 2006 Huff... Det var dumt!! Trøsteklem...
Bratsj Skrevet 14. november 2006 #4 Skrevet 14. november 2006 Hm...ante meg at det ville bli ubehagelig - kan liksom forestille meg hva som må til for å få snudd rakkeren inni der....Synes magen er så øm nå at det er smertefullt bare jeg snur meg litt feil og kommer nedi madrassen med magen. Du får gå i tenkeboksen du da - godt du iallefall får det valget ! Ønsker deg lykke til !
Minmai Skrevet 14. november 2006 #5 Skrevet 14. november 2006 Uff, så leit at det ikke gikk, All den smerten til ingen nytte. Underlig kommentar fra jordmor, men man kan jo si at det er ubehagelig at det gjør vondt. Hun er vel av den typen som sier "Du er gravid, ikke syk". Som om gravide ikke kan blir syke.
Fikk nr to i desember Skrevet 14. november 2006 #6 Skrevet 14. november 2006 Stor, varm trøsteklem sendes deg!
!Mia! Skrevet 14. november 2006 #8 Skrevet 14. november 2006 Ja det hørest jo sansynlig ut at jordmor vet best hva du følte... utrolig unødvendig av henne. Lykke til med valget du tar.. ikke lett, men du og din kjære for diskutere det .. så kommer du nok frem til det som blir riktig for deg.
åsså jeg da :=) Skrevet 14. november 2006 #9 Skrevet 14. november 2006 Huff! stakkars deg! Tåpelig jordmor!!!!!!! du får legge deg og slappe av, håper det blir bedre i morgen. klem og kos
Hermelina Skrevet 14. november 2006 #10 Skrevet 14. november 2006 Uff, det var leit at det var så mye styr for ingenting! Men da har du hvertfall prøvd! Kan tenke meg at neste uka ikke blir helt enkel i forhold til det dere må bestemme dere for! Lykke til, uansett!! klem
Kristannaa Skrevet 14. november 2006 #11 Skrevet 14. november 2006 Huff stakkars deg:/ Lykke til fremover!
Spring79 Skrevet 14. november 2006 #13 Skrevet 14. november 2006 Høres ikke ut som en god opplevelse:-( Og så alt til ingen nytte!! Håper du får sove godt i natt!
Blinkimom Skrevet 14. november 2006 #14 Skrevet 14. november 2006 Kjedelig at det ikke gikk da. Hørtes ikke godt ut nei!! Du får ha lykke til fremover
popkind Skrevet 14. november 2006 #15 Skrevet 14. november 2006 Æsj, så dumt de ikke klarte det, da!!!! også at du måtte ha så vondt i tillegg!!! Men du er i allefall "heldig" som får valget mellom vaginal eller KS....., stakkars mensana - det får jo ikke hun!!!
mensana Skrevet 15. november 2006 #16 Skrevet 15. november 2006 Huff... På mange sykehus prøver de ikke snuing uten å gi epidural, faktisk.. Det leste jeg i en forskningsrapport forleden... Men altså: du får bestemme selv om du vil ha ks eller vaginal fødsel...?? Det finnes ingen rettferdighet i dette sykehuslandet.... *gråter*
vero.no Skrevet 15. november 2006 #17 Skrevet 15. november 2006 Neii! Det var nu trasig:( Håper det ordner seg på en eller annen måte for deg.. Lykke til!!
Gjest Skrevet 15. november 2006 #18 Skrevet 15. november 2006 så dumt... men det er jo som sagt fint at du får velge selv, da..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå