Artsibelly Skrevet 14. november 2006 #1 Skrevet 14. november 2006 Jeg er nå 15 uker på vei, og det synes så vidt en liten bue når jeg ser meg i speilet uten klær. Har en venninne som hadde det på samme måte, og fikk ikke synlig mage før etter 6 mnd, men da spratt den ut på notime. Hvor mye har deres mager vokst så langt?
Alle gode ting er tre =o) Skrevet 14. november 2006 #2 Skrevet 14. november 2006 Hei! Jeg starter på uke 17 i dag og det vises ikke annet enn når jeg ligger på rygg.Har fått høre at jeg har livmor som ligger litt bakover så det er vel kanskje det som gjør det. I forrige svangerskap spratt magen fram rundt uke 20.
mamman&lilleprins Skrevet 14. november 2006 #3 Skrevet 14. november 2006 Jeg er også 15 uker på vei, og nå synes en liten kul på magen om morgenen når jeg ligger på rygg. Vises veldig lite ellers, så jeg gleder meg til at andre også kan se det! Når har du termin? Jeg har 17 mai
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 14. november 2006 #4 Skrevet 14. november 2006 Magen min har vokst ganske mye til at jeg bare er 13+6... Men så er jeg annengangs og det har jo litt si. Den er jo ikke stor, men man kan tydelig se at den er gravid.
Forandringfryder ♂♂♂ Skrevet 14. november 2006 #5 Skrevet 14. november 2006 Dette er mitt 2 svangerskap på under 2 år så her begynte det å synes i uke 8. Da måtte jeg fortelle det til de nermeste. Nå er jeg 12 uker og det synes godt! Ligger magebilde under en link litt lenger nede hvis du vil se. )
Minnie_Moon Skrevet 15. november 2006 #6 Skrevet 15. november 2006 Det vises ikke på meg ennå... Har bare lagt på meg på hoftene og baken... (Er i uke 15 nå)
Fallerifallera Skrevet 16. november 2006 #7 Skrevet 16. november 2006 Jeg er 15+5 og magen min vises veldig godt! Den har liksom vokst i rekordfart den siste halvannen uka. Håper den sakker av litt snart da, hvis ikke skjønner jeg ikke hvor stor den skal bli! Kommer jo til å tippe forover!..
Divinity Skrevet 16. november 2006 #8 Skrevet 16. november 2006 Har vel ikke fått sånn kjempe mage enda. Men, det syns at eg er gravid. Er nemlig tre stk på jobben som har avslørt meg.. Hun første som såg det mente at hun såg det på annsiktet mitt, og at kroppen min var blitt tynnere, men ikke magen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå