Marita med 3 barn ♥ Skrevet 13. november 2006 #1 Skrevet 13. november 2006 Jeg fikk mens etter 3 mnd etter fødsel. Helt normal både i styrke og antall dager. Men nå har den ikke kommet mer enn den ene gangen da...er dette normalt da? vet at mensen kan tulle etter fødsel men komme for så å stoppe igjen?tok en test samme dag jeg ventet ny mens men den var negativ. Kanskje jeg tok den for tidlig men jeg tror ikke jeg er gravid...noen som vet om mensen kan være så rar?
glad_jenta Skrevet 13. november 2006 #2 Skrevet 13. november 2006 Jepp kan være rar ja.gikk 7 uker og 5 uker mellom til meg de to første gangene etter mensen kom tilbake.
Marita med 3 barn ♥ Skrevet 13. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 13. november 2006 Takk...ble helt bekymret jeg...tenkte masse rart men er det normalt kan jeg puste ut og bare være glad den er borte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå