Anonym bruker Skrevet 13. november 2006 #1 Skrevet 13. november 2006 Noen med barn som har fritidsaktiviteter? Hva og hvor? Vi vil så gjerne begynne på noe, men finner ikke noe tilbud. Gutten min er 2år.
Bratsj Skrevet 13. november 2006 #2 Skrevet 13. november 2006 Svømming !!!! Vi har holdt på med svømming med snuppa siden hun var 7 uker og hun synes det er SÅ stas ! Hver lørdag er hun og pappa i bassenget (går på Olim Swim i Oslo) og nå hopper hun fra kanten, tar svømmetak og står på. Kjempefin aktivitet som hun vil ha masse glede av fremover. Ellers er det ikke mye for 2-åringer - vi har lyst til å begynne med turn/dans også - men det er 3års-grense nesten overalt. Hun er forresten 26 mndr.
Anonym bruker Skrevet 14. november 2006 #3 Skrevet 14. november 2006 Svømming og barnedans. Sjekk litt rundt der du bor, se på internett eller spør noen i en lokal idrettsklubb. Det finnes helt sikkert noe tilbud
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå