Gå til innhold

helt ny her.....


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

Hei på dere!!

 

Ville bare fortelle om min erfaring med p-sprøyten. Jeg fikk ikke igjen mensen før etter 1,5 år etter at jeg sluttet, men dette er veldig individuelt.. Jeg brukte sprøyten et år, og hadde ikke mensen mens jeg brukte den.

 

Siste jeg brukte av prevensjon var p-ringen, og jeg ble gravid en måned etter at jeg sluttet på den. Mistet forøvrig (MA) i 14 uke da..

 

Så tror det varierer fra jente til jente hva som er vanlig mht prevensjon og når man kan bli gravid! :)

 

Uansett masse lykke til!! :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/7061619-helt-ny-her/#findComment-7066822
Del på andre sider

hei! jeg btukte p-sprøyten i 2 år. sluttet med den i januar. (skulle egentlig hatt den neste da.)

jeg og mannen min har prøvd å få barn siden i sommer, men har fortsatt ikke fått noen positive resultater. :( (SKUFFA)

har hørt at det kan ta ca 2 år før alt er som "normalt" igjen. men alle er jo forskjellige så det er jo lov å håpe på at det skjer noe fantastisk snart. :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/7061619-helt-ny-her/#findComment-7068832
Del på andre sider

Hei! jeg er i akkurat samme situasjon som deg. tok siste p-sprøyte på begynnelsen av mai.. når tok du den siste? har du fått tilbake TR? =) har du msn? hadde vært koselig å snakke med noen som er i samme situasjon! =)

håper vi er av de heldige som har gått på sprøyta.. =)

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/7061619-helt-ny-her/#findComment-7069379
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...