Gå til innhold

Twig


3 små!:) Gutt, gutt og jente!

Anbefalte innlegg

Skrevet

Heisann:)

 

Lurte på om du kanskje hadde tid til å se på meg igjen? Er nok halvannen mnd siden sist tror jeg... Prøver å bli gravid, vettu;) Har hatt noen merkelige sykluser i det siste etter at vi har begynt å prøve. Tok en test i går, men den var negativ. Har bare én igjen av en trepakk så jeg sparer den litt..;) Ser du noen graviditet på meg nå? F.dato meg: 280881, f.dato han: 16.03.81.

 

Klem fra meg:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Får dytte litt før jeg tar kvelden, ellers tror jeg at jeg forsvinner her;)

Skrevet

heei igjen :) jeg får opp en graviditet nær årskiftet på deg, muulig nå.. :)) jeg føler meg litt småkvalm :)

Skrevet

Hehe... Det gjør jeg også;) Føler meg småkvalm altså... Tusen takk for at du tok deg tid! Blir spennende å se nå, altså!!

 

Klem

Skrevet

Etter å ha vært kvalm i to hele dager, nesten uten stopp, tok jeg en test i morges og den sa GRAVID!! Har ikke gått opp for meg enda, men da var det iallfall en grunn til at du også følte deg småkvalm;) Hehe... Ser du om det er en gutt eller jente som kommer? Dette her er så merkelig! Har ønsket det lenge og nå har det skjedd, men jeg fatter det ikke helt... Moro at du hadde rett, altså!!!:)

 

Klem fra meg

Skrevet

åååh, gratulerer med spiren! :))

 

spør meg om et par uker, ser ikke noe kjønn enda :))

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...