Gå til innhold

4 mnd og sover dårlig om natta


Anbefalte innlegg

Hei.

Jeg har en datter som er nesten 4 mnd. Og jeg begynner å bli veldig sliten, ettersom at dattra mi sover veldig lite om natta. Noen som har noen tips til hva jeg kan gjøre.

 

Om dagen sover hun to eller tre ganger på ca 30-60 minutt.. Når klokka blir 19 på kvelden er hun så trøtt at hun sovner.

 

Hun sover da godt til i 23 tida. Så vokner hun klokken 01, 03, 05, 06, og 0730. Etter klokken 0830 vil hun ikke sove mer, og vi står da opp.

 

Har begynt å gi henne litt grøt på kvellene uten at dette hjelper for nattesøvnen.

 

Håper noen har gode tips

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/7056762-4-mnd-og-sover-d%C3%A5rlig-om-natta/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Sorry ingen gode tips, bare medfølelse. Vet hvordan du har det...min legger seg mellom 7 og 8. Så opp igjen 2200 eller 2300. Deretter opp 0200 og 0500 og deretter hver halvtime....off mat hver gang føre kl 5. Masse gulping på dagen. Grøt hjelper ingenting, kommer bare opp igjen. Min er 4 mnd imårra.

Heisann. Da lilemor var ca 4 mnd så begynnte hun å våkne veldig på natta. Begynnte da med grøt til henne på morgen og kveld. Men det tok jo en stund før vi var oppe i full porsjon. hun hadde også tannkuler så dentinox var god å ha. Ellers så ga jeg henne også litt flaske innimellom.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...