Heffalump mamma Skrevet 12. november 2006 #1 Skrevet 12. november 2006 Til dag 4 hadde jeg gått ned 1 kg. Til i dag, dag 5 har jeg gått opp 1 kg og er tilbake på utgangspunktet!!!! -utrolig bra eller?? Hva skjer?
inzaidaz Skrevet 12. november 2006 #2 Skrevet 12. november 2006 Hehe...du må ikke veie deg hver dag... gjorde jeg også 1. uka... å som du på dag 5 var jeg gått opp 1 kg igjen... Men etter dag 7 var jeg gått ned det kg igjen pluss et til... så..
moaas Skrevet 12. november 2006 #3 Skrevet 12. november 2006 hei:) det kan jo være at denne dietten ikke passer for deg???? eg har brukt den i 4 uker i mårra og er nesten ned 10 kg.... men f.eks.grethe roede og herbalife funker ikke for meg.... så det kan være det som er at kroppen din ikke "passer" med denne dietten.... lykke til videre:) klem fra meg:))))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå