Lois Lane Skrevet 11. november 2006 #1 Skrevet 11. november 2006 Jeg har termin i morgen, men har enda ikke vært å kjøpt vognpose. Planen er å kjøpe en Ticket to heaven-pose, og den var de tom for i butikken, og de ville ikke få den inn igjen før nå i november (dette var to måneder siden) Har ikke vært å sett om de har fått den inn enda.. Men nå er jeg litt usikker på om jeg vil ha denne posen. For den er ikke så stor, så jeg lurer på hvor lenge jeg kan bruke denne? Og om jeg kanskje må kjøpe en ny, større pose til neste vinter? Hva tror dere? Hva har dere kjøpt? Jeg har en teutonia spirit s3 vogn, som posen skal passe nedi
stacya fikk jente 27.11.06 Skrevet 11. november 2006 #2 Skrevet 11. november 2006 Jeg arvet en voksipose da jeg gikk med 1. mann, så da blir det det jeg skal bruke igjen. Hadde jeg ikke hatt det så hadde jeg kjøpt en dun pose tror jeg (sånn med glidelås). Blir egentlig irritert over all knytingen på voksien.
Gjest Skrevet 11. november 2006 #3 Skrevet 11. november 2006 jeg har en voksipose, sort og grå, skikkeli flott.. er vant til den knytingen, jobber i bhg så.. men har oxo sydd emg en pose, selv, med glidelås i siden, og i fleece, som jeg har fortet med vatt, til å bruke når det ikke er minusgrader, da voksien blir utrolig varm.. skal oxo bruke fleeceposen inne, når babyen sover inne i senga/vogna/baggen.. kan jo bli kaldt inne å, hvertfall her da.. regner med at voksien kan fort bli "klompete" i en sånn liten fancy vogn som du har?
rødhette* Skrevet 11. november 2006 #4 Skrevet 11. november 2006 Jeg har endt opp med å bestemme meg for odenwälder lammy xl pose. Denne, og den holly-posen til odenwälder er begge lange poser, som kan brukes i mange år på ungen
Lois Lane Skrevet 12. november 2006 Forfatter #5 Skrevet 12. november 2006 Tusen takk for svar! Tror også at voksiposen blir litt for stor for vognen min. Men jeg skal se litt på odenwalder posen og sammenligne den med Ticket to heaven posen
gammel røy Skrevet 12. november 2006 #6 Skrevet 12. november 2006 Jeg har kjøpt den nye typen voksi pose med spenner fremfor knyting. Den jeg har er tilpasset de litt mindre vognene og går fint i min skater-bag. Den heter voksi aktiv 0-3 (se www.voksi.com). Den kan vaskes i maskin på 40 grader, så veldig praktisk. Kommer som standard med hard bund slik at du kan bruke den som "bag" når babyen har vokst ut av vognbagen (praktisk for oss som må bære barna opp trapper).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå