Anonym bruker Skrevet 10. november 2006 #1 Skrevet 10. november 2006 Når kan man begynne å gi annet enn vann og melk til drikke?? Jenta vår er snørrete og hoster litt, og legen sa vi måtte gi mye å drikke.... Melk (mme) stopper seg selv, vann er ikke alltid like populært... Finnes det i handelen noe drikke for de små ??
3godklumper Skrevet 10. november 2006 #3 Skrevet 10. november 2006 Det baest er jo vann. Veldig dumt hvis vi venner de til søtt ihvertfall. Men så lenge barnet er over tjs...4 måneder, kan man gi fennikelte og sviskesaft. Men lag det tynt.
Mamma til Isaac og Lucas Skrevet 10. november 2006 #4 Skrevet 10. november 2006 er ungen over 4 mnd kan de også få eple saft. kjøpes på glass. sånn som frukt mos glassene.
Raffna Skrevet 10. november 2006 #5 Skrevet 10. november 2006 Bland ut litt eplejuice (til barn, tror Nestle har en i hvert fall) i vann, så smaker det litt. Og prøv å gi på skje hvis hun ikke vil drikke det med en gang. Tassen her syns alt på skje er mer spennende enn på flaske i starten.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå