arax Skrevet 9. november 2006 #1 Skrevet 9. november 2006 Tralala...kan ikke tro at det er sant.Å halleluja.Vi har prøvd i snart 2 år.Er jo ikke så langt på vei,bare 6 uker.Å ikke nok med det,men det er to.Termin 07.07.07.gilt. Men jeg er meget skeptisk. Har hatt vondt,så og si ifra dag 1. Å i dag,kom det friskt blod.men ingen klump.. Er det noen som har samme erfaring?å at det likevel har gått bra?jeg er så redd mine spirer skal forsvinne.
*Mustang Sally* Skrevet 9. november 2006 #2 Skrevet 9. november 2006 Hei! Gratulerer så mye=) Å blø med tvillinger er veldig vanlig. Slapp av å kos deg:-)
arax Skrevet 11. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 11. november 2006 å så godt å høre.jeg har skuldrene over hodet.å det er ikke bra for spirene det heller. gratulerer til deg også..nr 2 det blir stas..hvor gammel er 1 mann da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå