tuppen og lillemor Skrevet 9. november 2006 #1 Skrevet 9. november 2006 nå har jeg for noen uker siden vært på ul, og fått konsentert kjønnet, men er jo ikke helt sikker på om jeg tør å stole på det, vet mange gjør det, og det var jo derfor jeg ville vite det oxo.... men det jeg lurte på var... om det er enklere for lege/jordmor å se kjønnet på 3d på privat i uke ca 25 eller noe sånt... noen som vet????
2_TETTE Skrevet 9. november 2006 #2 Skrevet 9. november 2006 Hvis babyen ligger riktig vei er det stoor sannsynlighet for at de ser kjønnet godt og at du kan se det også
tuppen og lillemor Skrevet 9. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 9. november 2006 takk har så lyst å være på den sikre siden, sikkert masse salg etter jul på diverse ting... tusen takk..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå