Anonym bruker Skrevet 9. november 2006 #1 Skrevet 9. november 2006 noen som har erfaring om at dette hjeler på melkeproduksjonen?må eg høre med lege først før eg tester det ut? er mye kvalm om dagene også, så hjelper på flere ting samtidig da=) er dette reseptfritt? takk for svar=)
Blomman Skrevet 9. november 2006 #2 Skrevet 9. november 2006 afipran er på resept. Og dosering er muligesn forskjellig på kvalme og økning av melk(?) så om du skulle ha det liggende må du snakke med legen om det først. Afipran har bare en forbigående virkning på melkemengden.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2006 #3 Skrevet 9. november 2006 takk for svar=) vil det bli like lite mlek etter en slutter med dette igjen da? eller vil edt hjelpe litt siden eg får ammet mer mens eg tar disse? pleie leger å skrive resept på dette for å øke melken, eller må en vær kvalm for å få det?
Blomman Skrevet 9. november 2006 #4 Skrevet 9. november 2006 Det vil nok kunne hjelpe litt for å få igang produksjon, men et skikkelig mirakelmiddel er det ikke, men man ser jo at en kan få mer melk slik at du blir "inspirert". Hvis du har prøvd det meste for å øke melka, men ikke får mer kan det hende legen skriver det ut. Så hvis legen tror du kan ha nytte av det skriver han det ut ( du behøver ikke være kvalm... )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå