Anonym bruker Skrevet 9. november 2006 #1 Skrevet 9. november 2006 Lillegutt på 4 mnd har bæsjebleier ca 6 ganger om dagen. Noen andre som har det sånn? Og er dette normalt? Har flere venninner som har babyer som har en bleie i uka, men ikke lillegutt nei ;o)
Anonym bruker Skrevet 9. november 2006 #2 Skrevet 9. november 2006 Hyppige skulle overskriften være.....
Babykilo Skrevet 9. november 2006 #3 Skrevet 9. november 2006 Hos oss var det slik, men det stabiliserte seg etterhvert. Kanskje rundt 3-4 mnd. Nå har han ca 2-3 i døgnet, dessverre gjerne om natta og grytidlig om morgenen. Gruff. Alt er visst like normalt.
Suprise! Skrevet 9. november 2006 #4 Skrevet 9. november 2006 Hadde et par bleier om dagen før jeg begynte med mme. Nå er det (nøyaktig) annenhver dag:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå