Gjest Skrevet 8. november 2006 #1 Skrevet 8. november 2006 som jeg kan ha fra hun er 5-6 mnd til kanskje 2 -3 år. Den må være lett kan legges helt ned plass til litt varer lette svingbare hjul ikke så altfor dyr (1500.-) Det må være tak/kalesje (skal brukes i syden og)
martemaren Skrevet 8. november 2006 #2 Skrevet 8. november 2006 eg har ei trille,den skal eg bruke n år vi skal til utlandet no snart.. de e graco si trille.. den har alt du vil ha.. og kosta meg bare 990 kr.
Kakebakesøte Skrevet 8. november 2006 #3 Skrevet 8. november 2006 Vi har Troller Reisetrille. Er veldig fornøyd med den. VI bruker den til handlesenter og div andre små ting. Ryggen kan legges helt ned, har stor handlekurv under, koster 500 kr og har kalesj. Sving- og låsbare hjul foran og enkle hjul bak. Har ikke trillet i snøen med den, men kjøpte den ikke for å trille ute på vintern i slaps og sølevær heller.
Gjest Skrevet 9. november 2006 #4 Skrevet 9. november 2006 Tusen takk...da skal jeg dra og se på de. Skal ønske oss en til jul.
Alex&Lucas&Prinsesse sin mamma Skrevet 9. november 2006 #5 Skrevet 9. november 2006 quiny zapp..du finner den på nettet ny til 1200 utrolig lett kjørt..og er ufattlig lett og liten...får lov å ta den med inn på flyet til og med...men ryggen kan ikke slåes ned
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå