Gå til innhold

SYK LILLE GUTT


Dansk+ Norsk = nydelig gutt

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har en liten gutt på 6 mdr i dag faktisk å han har hatt 40 i feber siden i natt. det kan være tennene da han har fått 6 stykker kjempe fort.

Har gitt han paracet 3 ganger i dag men syns ikke dem virker.

ER det tennene eller?

Redd det er noe annet jeg.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Huff, dette høres ikke godt ut. Jeg leste i Spedbarnsboken (tror jeg det var) at tenner er ingen grunn til at de får feber. Da har de en infeksjon i tillegg. Bare tilfeldigheter at de får feber samtidig med tennene. Men jeg vet ikke...Hadde det vært min gutt som hadde 40 i feber over så lang tid og paracet ikke virker, ville jeg ringt legen. Men jeg er kanskje hysterisk da. Men jeg er førstegangsmor og sønnen min er bare 3mnd og har ikke vært syk ennå.

GOD BEDRING til gutten din.

Skrevet

Tusen takk for svaret. tror jeg ringer legen i morra jeg

 

Skrevet

Hei du!

Snuppa mi hadde det slik da hun var 5 mnd. Hun hadde 40 i feber over 3 dager, men den generelle almenntilstanden var god. Etter tre dager med feber fikk hun småflekket utslett på huden. Her viste det seg at det var den fjerde barnesykdommen.

 

Sjekk linken under: http://www.babyverden.no/templates/Article____4029.aspx

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...