Gå til innhold

hva spiser deres 8 mnd gamle babyer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Snuppa mi er så småspist. Nå får jeg omsider i henne noe fast føde, hun spiser en halv skive brød til frokost, nesten en banan til lunsj og noen få brødbiter. Vil ikke ha middag...pupp til kvelds,natt og morgen.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

får pupp når han våkner... grøt til frokost, brød til lunsj, middag, grøt til kvelds... ellers pupp når han vil ha...

Skrevet

Jeg har en særing i matveien, eneste han vil ha er mme, fruktmos, litt potet/gulrotmos og bittebittelitt grøt....Brød kan jeg bare glemme, kommer rett ut igjen etter å ha sugd av pålegget.... Håper han snart finner ut at det faktisk er ting som smaker godt!!!

Skrevet

Her er det grøt og pupp til frokodst og kvelds

frukt og pupp midt på dagen

middag og pupp

og så en morgenpupp none timer før frokost..

 

Matgla'?? Jupp

Skrevet

Her er det pupp kl 04.00, brødbiter og litt pupp ca kl. 08.00, grøt kl. 11.00, middag kl. 15.00, grøt kl. 18-19 og litt pupp til før legge tid.

 

Prøver ellers å få i henne litt vann til måltidene og litt mme, er ikke veldig begeistret for noe av det.

 

Får også litt fruktpurre på grøten eller til dessert, og smaker også på det vi spiser.

 

Hun er grei i matveien - spiser stort sett alt hun får servert.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...