t-79 og Jakob+ spire:) Skrevet 8. november 2006 #1 Skrevet 8. november 2006 malt vugga som bitteliten skal ligge i........ ååååå den blei så fin altså- den var i ubehandla tre så beisa han den i mørkbrun (matcher resten av interiøret i stua), sånn beis som treet syns igjennom!!!! Det blei så bra!!! gleder meg til den er tørr og luktfri så skal jeg re den opp med kjempefint sengetøy oppi :-D
Snupidupi Skrevet 8. november 2006 #3 Skrevet 8. november 2006 Høres kjæmpe fint ut Bi nok stas å rei opp ja Klem
ups..nummer4 Skrevet 8. november 2006 #4 Skrevet 8. november 2006 Akkurat det har jeg og tenkt å gjøre , ble det fint, har du bilde ??? Var det vanskelig ??
t-79 og Jakob+ spire:) Skrevet 8. november 2006 Forfatter #5 Skrevet 8. november 2006 Det ble superfint- ser litt sånn gammeldags ut på en måte.. har ikke fått tatt bilde, nå står den ute i mørket til lufting, men kan prøve å få ordnet det i helgen (drar bort i morgen) Ikke noe vanskelig visst, var mannen som gjorde det men, malte hele med pensel,,,,,, og det ser ut som det holder med ett strøk!!!
vero.no Skrevet 8. november 2006 #7 Skrevet 8. november 2006 Ååå det hørtes veldi pent ut:) kan tenke meg at du gleder deg til å re opp ja.. Sånt er så utroli koseli:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå