Gå til innhold

Juni: lurer på mme....


Anbefalte innlegg

Skrevet

på pakkene så står det jo hvor mye mat de skal ha etter uker-mnd. men hvis du da har en stor unge..skal han ikke da ha mere? for det der går vel etter gjennomsnitt det også....?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er jo bare å prøve seg litt fram med mengden. Jeg gir jenta vår litt mme på kvelden, ammer ellers. Hun drikker ikke like mye som det står på pakken i forhold til alder. I starten så laget jeg mye slik at jeg var sikker på at hun ble mett. Hun blir nemlig rasende dersom det blir tomt i flasken før hun har fått sitt.

Så lag ekstra mye og så ser du hvor mye han spiser. Jenta vår spiser som regel den samme mengden hver kveld.

Skrevet

lillemann spiser mere enn det som står på pakken..men han er stor gutt da...men nå får han grøt og da blir dt litt mindre mme.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...