Teltpluggen Skrevet 7. november 2006 #1 Skrevet 7. november 2006 Hei! Er 7+3 idag og har de siste par dagene hatt så utrolig vondt i ryggen. Smerten går fra korsryggen inn i hoftebenet, over rompa og ned mellom lårene. Er dent noen som vet hva dette kan være? Evt hva jeg kan gjøre for å få det bort? Utrolig irriterende, og ikke minst vondt:(
MrsDior & baby-Dior Skrevet 7. november 2006 #2 Skrevet 7. november 2006 hmm... høres ut som bekkenløsning d der=/=/
Teltpluggen Skrevet 7. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 7. november 2006 Huff:( Så... Gøy:P Har klasserom i 3. etasje og klaustrofobi i tillegg så heis er ikke engang diskuterbart:P litt surt det da:(
MrsDior & baby-Dior Skrevet 7. november 2006 #4 Skrevet 7. november 2006 ja, det er det.. men på min gamle skole (har slutta) så måtte de legge til rette for de gravide med vondt osv.. prat med skolen din du;) å gå til legen for og finne ut om det er bekkenløsning du har=)
Teltpluggen Skrevet 7. november 2006 Forfatter #5 Skrevet 7. november 2006 Jepp.. Skal til kontroll om en uke idag så skal snakke med henne da:) Håper alt går bra med den lille jeg.. Hatt så mange tanker oppgjennom ukene:P Men får satse på det går bra:)
VinterSol+2 Skrevet 12. november 2006 #6 Skrevet 12. november 2006 huff, får håpe du slipper bekkenløsning! er jo veldig tidlig da!! Jeg har hatt ekstreme korsryggssmerter selv, i det siste, det er kjipt! Snakk med legen, så kanskje du kan få et bekkenløsningsbelte, det kan hjelpe en del. Og så kan det hende at du bare blir nødt til å bite tenna sammen og lære deg å ta heis..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå