Gå til innhold

Noen som kan svare på dette?


Anbefalte innlegg

Jeg har en søster som har to flotte barn.Men helt siden hun fikk vite at jeg venter med min første som vi har slitt med og få til og hun forandret seg veldig.Hun snakker ikke til meg og gjør hun det er hun veldig frekt.

Hva er det med henne?noen som skjer noe?

Hun er født 27.08.80

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6999693-noen-som-kan-svare-p%C3%A5-dette/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hallo

Du det første som detter ned i hove mitt, er misunnelse.Men kvifor,ho er det, er ikkje så lett å gripe fatt i altså.Kanskje ho følte ho hadde overtaket, uff, det blir så dumt å skrive slikt, men at før hadde ho noko du ikkje hadde.Nei, eg veit ikkje.Det var dette som datt ned i hove mitt, som sagt.Klem

Har tenkt at kanskje det er det jeg også.Men hun har to herlig små barn,minste er jo kun 6mnd.Har slitt lenge med og blitt gravid jeg,så håpet hun skulle bli glad på mine vegner,men det er hun ikke føler jeg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...