mamma til 2 skjønne Skrevet 7. november 2006 #1 Skrevet 7. november 2006 har dere menstermin nå eller UL-termin?? Jeg har ul lyd termin på fredag,men menstermin er ikek før neste fredag,den 17..vet jo veldig godt når j hadde mensen sist,så får vel bare belage meg på og gå en uke over tiden,selv om j faktisk hele taiden har hatt på følelsen av at han skulle komme den uka her.. uff,er så utrolig lei,men innen neste helg får j ihvertfall håpe at han har kommet...slimproppen gikk jo for 4 uker siden,har hatt masse kynnere,gikk bare 3 dager over med førstemann og ja,generelt veldig klar nå..he he
Skrømti Skrevet 7. november 2006 #2 Skrevet 7. november 2006 Heisann. Jeg har det nesten lik deg. UL termin er på søndag, men min egen termin er samme som deg, fredag den 17. Jeg har også hatt veldig regelmessig mens, og prøver å tenke som så at jeg ikke bør bli helt frynsete om ikke noe skjer før neste uke iallefall. Men på samme tid så gikk jeg på pergo den måneden jeg ble gravid, og det kan jo framskynne EL litt, så... Jeg har ikke sett noe til noe slimpropp, er nesten usikker på om jeg har kynnere, i såfall er de ikke vonde.. Merker litt mensen vondt av og til, og litt sånne småting. Ønsker deg lykke til!
mamma til 2 skjønne Skrevet 7. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 7. november 2006 da blir det spennende og se når de kommer:0) vi får holde oss oppdatert.. LYkke til til deg og;)
TKH71 & Halvor :-) Skrevet 7. november 2006 #4 Skrevet 7. november 2006 Hei! Jeg har ul-termin på torsdag, men mens-terminen var den 3. Jeg har ikke merket noe til slimproppen, men har hatt masse murringer i rygg og mage, samt kynnere. Håper det skjer noe snart nå, ja... ;-)
Gjest Skrevet 7. november 2006 #5 Skrevet 7. november 2006 Heldige er dere... har hatt menstermin den 3. å min ul termin er ikke før den 12.(søndag) Har hele tiden tenkt at jeg ikke går over menstermin, men joda, det ser nåk sånn ut... er drittlei nå.............. Lykke til til alle sammen...
brownie Skrevet 7. november 2006 #6 Skrevet 7. november 2006 Jeg har mens-termin på torsdag, ul-termin på tirsdag 14. Har vel helst gått ut fra ul-terminen selv. Har ikke noe holdepunkt fra de to forrige fødslene heller, for de har begge skjedd mellom de to terminene, bare i omvendt rekkefølge.. Førstemann kom 6 dager etter ul-termin, men flere dager før menstermin, andre kom 2 dager før ul-termin men ca en uke etter menstermin.. Denne gang har jeg bare 4 dager mellom de to terminene, hadde også veldig regelmessig syklus før jeg ble gravid, så hvem vet. Håper på fødsel til helga. Kjenner ikke at det er stort på gang ennå. Har ikke sett noe til slimproppen eller vært løs i magen. Har en god del kynnere, men det har jeg hatt lenge.. Kanskje noe mer murring og press de siste dagene. Men egentlig håper jeg det ikke skjer noe ennå, for jeg er hjemme alene frem til torsdag, skrekk og gru. Blir stresset av å tenke på å måtte styre med alt selv hvis fødselen skulle starte nå.
3 små gull :) Skrevet 7. november 2006 #7 Skrevet 7. november 2006 Ja ja jeg har ul termin i dag mens mensen terminen er den 9. Har bestilt plass på føden på fredag jeg da hehe
Mayken Skrevet 8. november 2006 #8 Skrevet 8. november 2006 Hadde ultralydtemin i går (7.11) og menstermin på søndag (12.11) Håper det skjer noe snart.
mamma til 2 skjønne Skrevet 8. november 2006 Forfatter #9 Skrevet 8. november 2006 vi får krysse fingrene for at vi alle føder innen uka;0) Lykke til alle sammen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå