mamsen-til-2 Skrevet 6. november 2006 #1 Skrevet 6. november 2006 tok en test i dag og den var negativ =( Du så meg VELDIG gravid nå.men pytt pytt vi får jobbe med saken så kanskje det klaffer i feb. (kanskje jeg bare er feit tjihi) Men takk uansett og ha en fin kveld!
nattinatt Skrevet 6. november 2006 #2 Skrevet 6. november 2006 Hallo Eg såg ikkje deg sånn sett, som gravid, he he.Du er nok ikkje så feit!!Men det kan ikkje være lenge til då.Som eg har sagt tidligere, når graviditeten ligger veldig nær,, så er det lett å bomme.Desember?? Uansett så treng du ikkje vente lenge altså!!Go klem til deg.
mamsen-til-2 Skrevet 6. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 6. november 2006 Jeg vet at ikke alt stemmer,men synes det er spennende uansett =) Da venter vi å ser hva som hender i desember. Så skal jeg si ifra om det stemmer eller ikke i Des. Ha en fin kveld/natt. Go klem tilbake til deg =)
nattinatt Skrevet 6. november 2006 #4 Skrevet 6. november 2006 Takk for det.ja spåing er spennende det,Tyter hol i hove eg på de andre som spår, he he.Må du ha lykke til, så krysser eg fingrene for deg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå