Gå til innhold

Tom for energi


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå er jeg 14 uker og fullstendig tom for energi. Føler jeg ikke har krefter til noe. I dag er jeg hjemme fra jobb, klarer rett og slett ikke å komme meg opp.

Har slitt mye med kvalme denne gangen, og humørsvingninger. En liten 2 åring som ikke forstår "nei" hjelper ikke på hverken form eller humør. Syns dagene er veldig tunge å komme gjennom nå. Prøver å tenke at det går over, noen dager til så gir kvalmen seg, noen dager til så kommer overskuddet tilbake, men det hjelper meg ikke nå.

 

Vurderer å snakke med legen å få en sykemelding, tror jeg trenger tid til å hente meg inn igjen, tid til en tur ut i frisk luft.

 

Bare et lite sukk i hverdagen - ser fram til at dagene blir bedre.....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Føler med deg, har det helt likt selv.

 

Tror jeg ville spurt om en sykemeldin hvis jeg var deg, jeg har ihvertfall ikke sjans til å klare å jobbe. Lykke til, det går nok bra til slutt:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...