Gå til innhold

Gleder meg til...


Anbefalte innlegg

Skrevet

..ungen er ute og magen ikke er noe alle skal uttale seg om lenger.

Virker som folk ser det som sin plikt å kommentere den hver gang de ser meg.

Har et helt avslappet forhold til kropp, mage og vekt... men blir faktisk lei.

På en og samme dag kan jeg få høre at jeg ser ut som jeg er 5 mnd på vei til "herregud, nå sprekker du!", "oi, nååå har du vokst" til "den vokser jo ikke!!"

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Helt enig!! Det må jo være fantastisk å føle seg mer som "jeg" igjen, med min egen identitet....mine klær etc. Nå er vi gravide kvinner. Synes det er merkelig, jeg føler meg fin og lykkelig over å være gravid, men samtidig savner jeg å være meg sånn som jeg selv ser meg...gav dette mening? :)

Skrevet

ååå,gleder meg sånn j og....slippe og pese opp alle trappene,til og kunne se mine egne ben,barbere meg selv og til og kunne leke ordentlig med datteren min på 3 år,slippe og bli sliten etter 5min.

 

også gleder j meg aller mest til og se han lille i magen min,se på hele han og lukte han og bare nyte det!!

 

UFf,kan det ikke skje snart da????????er så ufattelig lei av og vente...:(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...