b3n3dikt3 Skrevet 6. november 2006 #1 Skrevet 6. november 2006 Er det noen som vet om en plass man kan ta 3d ultralyd i stavanger? Vi har så lyst, men jeg finner ikke ut hvor man kan gå.
TrippTrappTreskoen Skrevet 6. november 2006 #2 Skrevet 6. november 2006 Det er dessverre ingen som har dette tilbudet i Stavanger. Det er kun sykehuset og en gynekolog som heter dr.Ørn som har 3D-apparat, og der får du kun ultralyd hvis du har henvisning fra lege.
Mannemor Skrevet 6. november 2006 #3 Skrevet 6. november 2006 Hei :-) Har hørt at der er ei dame på Hinnaklinikken som tar 3d ul. Tror hun tar imot private bestillinger :-) Lykke til :;-)
b3n3dikt3 Skrevet 8. november 2006 Forfatter #4 Skrevet 8. november 2006 Tusen takk for svar begge to. Jeg skal prøve å ringe hinnaklinikken da.
Anonym bruker Skrevet 8. november 2006 #5 Skrevet 8. november 2006 Har vært på Hinna, hun har ikke 3D (men bra bilder). Jeg fikk i allefall ikke 3D og jeg er 99.9 % sikker på at hun ikke har. Men hørt at hun på Bryne planlegger å kjøpe et etterhvert.
Gjest Skrevet 8. november 2006 #6 Skrevet 8. november 2006 Var hun på Hinnaklinikken hyggelig. Hvor lang ventetid var det og hvor mye kostet showet?
Farmgirl Skrevet 8. november 2006 #7 Skrevet 8. november 2006 Hun på Hinnaklinikken var veldig koselig, likte henne kjempe godt eg....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå