UngVoksen-over termin Skrevet 6. november 2006 #1 Skrevet 6. november 2006 Hei alle sammen! Da er vi igang igjen etter å ha mistet i september. Har begynt på sprøyter - men eggene er så kjip - måtte bruke dose 375ie Gonal-F!! Var på UL i dag - 1 egg str. 16, 2 på 14, 1 på 13 og ett på 11. Dårlig - men det er jo noe å jobbe med. Skal sette eggløsningsprøyten i morgen kl. 21 - og egguttak på torsdag morgen!!! Dette blir jo kjempe spennende. Får sikkert ingen på frys denne gangen heller - så vi setter inn 2 stk og håper på det beste :-) Da blir det termin 2. august!! Jippi.. Håper bare lar seg befrukte og fester seg da.. Bryllup 2 uker etter insetting - så men tror ikke vi skal teste på bryllupsdagen ... Litt kjipt om den blir negativ ;-) Lykke til til alle dere andre :-) Masse klemmer fra
Sunniva78 har to små Skrevet 6. november 2006 #3 Skrevet 6. november 2006 Så bra at dere har kommet i gang igjen! Håper av hele mitt hjerte at dere lykkes bedre nå, jeg trøster iallefall meg selv med at jeg VET jeg kan bli gravid.... Og det må du ta med deg du også, var bare uflaks sist:-) Lykke til!!!!!!!!!!!!!!
Phoenix1 Skrevet 6. november 2006 #4 Skrevet 6. november 2006 Masse lykke til til deg og!! Og gratulerer som kommende brud!!
Twinny Skrevet 6. november 2006 #5 Skrevet 6. november 2006 Så fint å se at dere er i gang igjen! Du skal til Hausken samme dag som jeg skal teste...spennende for oss begge!! Håper virkelig det går bra for dere denne gangen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå