Anonym bruker Skrevet 5. november 2006 #1 Skrevet 5. november 2006 Noen som sliter eller slet med halsbrann som grav.symptom??
Løvemor79 Skrevet 5. november 2006 #2 Skrevet 5. november 2006 Ja, jeg slet litt med det sist gang. Jeg tror det er vanligst i siste semester når babyen er stor og presser på magesekken.
VinterSol+2 Skrevet 6. november 2006 #3 Skrevet 6. november 2006 tror man kan få det hele veien.. jeg fikk det første gang i går, og er ikke langt på vei. melk hjelper, forøvrig.
Gjest Skrevet 6. november 2006 #4 Skrevet 6. november 2006 Ja faktisk. Har kun hatt det på slutten i mine to andre svangerskap, men nå har jeg hatt det litt (mildt) helt fra uke 4 av denne gangen. Er bare i perioder og som nevnt bare i mild grad, men merker det jo siden jeg aldri har halsbrann til vanlig.
Løvemor79 Skrevet 6. november 2006 #5 Skrevet 6. november 2006 Å, kan man få det så tidlig altså? Hm..får håpe jeg slipper det da. Ja, melk syns jeg virker både på halsbrann og kvalme, til en viss grad. )
Gjest Skrevet 6. november 2006 #6 Skrevet 6. november 2006 Tydeligvis, hehe... Er bare så rart for jeg har ikke fått det før 7-8 mnd de andre gangene, men som sagt, det er veldig mildt nå da, sånn at det egentlig ikke er plagsomt enda, bare merker det en og annen gang.
ღsmashies Skrevet 6. november 2006 #7 Skrevet 6. november 2006 Hei. Ja, kjøp Gaviscon flytende. Da kan du ta en ss ved behov og evt. før du legger deg om kvelden. Funker kjempe bra!
Matem Skrevet 6. november 2006 #8 Skrevet 6. november 2006 Man kan få det helt fra starten av ja, det kan i allefall jeg skrive under på Hadde det veeeldig, helt fra straten av med de to forrige. Det var helt forferdelig.. prøvde alt, men det eneste som funket på meg va Novaluzid tabeletter, og de funka kanskje i max 10 minutter om gangen De siste mnd fikk jeg mer sureoppstøt i tillegg.. Nå kjenner jeg halsbrannen av og til, men i enmye mildere grad.. Enda i allefall.. En får bare krysse fingrene og håpe at det er nok med kvalmen nå
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå