Augustspire=) Skrevet 5. november 2006 #1 Skrevet 5. november 2006 jeg blir snart gal..hehe.har vært innom maange navn men etter mye om og men har vi landa på Kasper eller Sander..klarer IKKE å bestemme oss!!! jeg vet de er veldig populære for tiden,spesielt Sander men det får bare være..har ikke funnet noen andre navn vi har likt like godt. Hva syns dere?? Hva skal vi velge?? tar også gjerne i mot andre forslag!
cecilie stolt mamma :) Skrevet 5. november 2006 #2 Skrevet 5. november 2006 Litt artig å lese navn valgene dine. Om vi får en gutt har jeg hele tiden sagt at han skal hete sander. Men så har jeg også sans for Jesper, Eskil, Erlend, Bendik.. Lykke til med navn valget - Du har to fine navn og velge mellom..
kokosbolle Skrevet 5. november 2006 #3 Skrevet 5. november 2006 Jeg like Kasper veldig godt, liker ikke Sander. Kanskje dere bør vente med å bestemme dere før gutten har kommet, så kanskje dere ser om det er en liten Kasper eller Sander dere har fått? ) Lykke til!
Augustspire=) Skrevet 5. november 2006 Forfatter #4 Skrevet 5. november 2006 har blitt snakket veldig mye om Kasper i det siste så liker det bare mer å mer egentlig! Var veldig bestemt på Sander i begynnelsen men føler flere og flere rundt forbi velger det navnet..men ja,kanskje vi bare må vente å se hva som passer best;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå