Anonym bruker Skrevet 5. november 2006 #1 Skrevet 5. november 2006 Ga minsten morsmelkerstatning for første gang idag. Han er seks måneder. På pakken stod det at man skulle blande med vann og bare kokes dersom man var usikker på vannkvaliteten. Hva er egentlig grunnen til at man burde koke vannet? Vi brukte Småfolk sin morsmelkerstatning g den likte han ikke. Mulig at det bare var uvant. Han er heller ikke godt vant til å få flaske. Hvilken erstatning gir dere?
Gjest Skrevet 5. november 2006 #2 Skrevet 5. november 2006 Koking av vannet er jo for å drepe eventuelle bakterier om man ikke har bra vannkvalitet.
Gjest Skrevet 5. november 2006 #3 Skrevet 5. november 2006 Man koker vannet for å få bort bakterier ol. Men er vannkvaliteten god så er det ikke noe vits i å koke. Litt bakterier burde de få i seg. Jeg gir NAN.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå