snartmammapåny Skrevet 4. november 2006 #1 Skrevet 4. november 2006 Var utrolig flott opplevelse. Jm var vedlig flink å foklarte alt hun gjorde. "gikk gjennom" hele babyen å viste oss at alt sto bra til. tok seg god tid med alt hun gjorde slik at hun hadde tid å forklare oss alt hun og vi så. Takk til den snille jm på kk:) vi fikk også se en liten tisse tass med tilhørende pung, så det var liten tvil i at det er en liten gutt inni magen min;) Litt gøy å få sett kjønnet så tydlig, var liksom ikke til å ta feil av;) Var godt å se at alt sto bra til så langt, den hadde et hode, to armer og to ben. Hjertet fungerte som d skulle og alt var bra:)
ks23 med William og Lucas Skrevet 4. november 2006 #2 Skrevet 4. november 2006 Oi så morro da... Hvor langt er du på vei da??? Bare og begynne og kjøpe klær da...Skal på Ul til tirsdag vi, gleder oss kjempe masse.
Gjest Skrevet 5. november 2006 #3 Skrevet 5. november 2006 Så moro. Grattis med lille gutt inni der ;o))
Stirra ner 32+5 Skrevet 5. november 2006 #4 Skrevet 5. november 2006 Å, så kjekt! Gratulerer med gutt i magen :0) Håper vi er like heldig med jm når vi skal på ul på KK om litt over en uke.... Du: spurte du om kjønn underveis, eller spurte hun om dere ville vite? Forrige gang spurte ikke vi før etterpå, siden hun ikke nevnte kjønn underveis... Men hun visste det 100% da. Hadde vært litt kjekt å se hvis de kan se og vise.
#Aurora har tre gutter# Skrevet 5. november 2006 #5 Skrevet 5. november 2006 bra at alt var som det skulle da.Gratulerer med gutten da..hehe
snartmammapåny Skrevet 5. november 2006 Forfatter #6 Skrevet 5. november 2006 vi ble satt frem to dager på ul, så da er jeg 19+1 i dag;) Hun spurte underveis om vi ville vite kjønnet, å vi sa jo ja da det var planen vår;) hehe Så leita ho opp kjønnet på sjermen å spurte om vi så hva det var;) Var ganske tydlig at det var en liten gutte tiss;) men for at vi skulle være helt sikte så var hun så snill å tegnet opp konturen så hun var sikker på vi så rett:) Håper rett å slett alle er like heldige med sin ul som vi var. En FANTASKTSK opplevelse:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå